| Valmistaja | 3Dconnexion |
| Takuu | 4800 |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 8 200 |
| Laser | on |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 80 mm |
| Korkeus | 44 mm |
| Syvyys | 128 mm |
| Paino | 130 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 7 lkm |
| Rulla | On |