| Valmistaja | Ace |
| Suoritin | |
| Tyyppi | Intel Core i3-4130T |
| Välimuistin määrä | 3 000 kt |
| Välimuistin tyyppi | l3 |
| Nopeus | 2,9 GHz |
| FSB | 5 000 MHz |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 1 000 Gt |
| Näytönohjain | |
| Integroitu näytönohjain | Intel HD Graphics 4400 |
| Mitat | |
| Leveys | 57,2 cm |
| Korkeus | 45 cm |
| Syvyys | 8 cm |
| Paino | 8,76 kg |
| Näyttö | |
| Koko | 23 tuumaa |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| RJ-45 | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| WLAN (Langaton) | 802.11b/g/n |
| Kotelo | |
| SFF | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 8.1 | On |