| Valmistaja | ADATA |
| Kapasiteetti | 512 Gt |
| Takuu | 3 vuotta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| SSD | On |
| Valmistaja | ADATA |
| Kapasiteetti | 512 Gt |
| Takuu | 3 vuotta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| SSD | On |
| Mitat | |
| Pituus | 80 mm |
| Leveys | 80 mm |
| Korkeus | 15,2 mm |
| Paino | 90 g |
| Värivaihtoehdot | |
| Musta | On |
| Punainen | On |
| Suorituskyky | |
| Lukunopeus | 440 Mt/s |
| Kirjoitusnopeus | 430 Mt/s |
| Liitännät | |
| USB 3.0 | On |
| USB 3.1 | On |