| Valmistaja | AEG |
| Lapsilukko | On |
| Energialuokka | A |
| Liesitaso | |
| Tyyppi | Induktio |
| Edessä-oikea keittoalue | 2 500 W, 140 mm |
| Teho | 2 500 W |
| Halkaisija | 140 mm |
| Edessä-vasen keittoalue | 2 800 W, 180 mm |
| Takana-oikea keittoalue | 2 500 W, 140 mm |
| Takana-vasen keittoalue | 2 500 W, 180 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 50 cm |
| Korkeus | 90 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Väri | |
| Valkoinen | On |
| Uuni | |
| Uunipellit | 2 kpl |
| Valaisimet | 1 kpl |
| Luukku | 3 kpl |
| Lasien lukumäärä | 3 kpl |