| Valmistaja | AEG |
| Kaukosäädin | On |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Kuulokkeet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 495 mm |
| Korkeus | 210 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Tuetut formaatit | |
| CD | On |
| Kaiuttimet | |
| Teho per kanava | 50 W |
| Kaiutinjärjestelmä | 2.0 |
| Toisto | |
| MP3 | On |
| CD-R/CD-RW | On |
| Viritin | |
| FM | On |