| Valmistaja | Aerocool |
| Väri | musta, musta/sininen, musta/punainen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 320 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 150 mm |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Mitat | |
| Leveys | 355 mm |
| Korkeus | 335 mm |
| Syvyys | 170 mm |
| Paino | 2 700 g |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |