| Valmistaja | Aerocool |
| Tyyppi | Micro ATX |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 160 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 170 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 209 mm |
| Korkeus | 419 mm |
| Syvyys | 372,2 mm |
| Paino | 2 950 g |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |