| Valmistaja | AG Neovo, Neovo |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 27 tuumaa, 250 cd/m2, 3 ms, 160 astetta, 170 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 27 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Vasteaika | 3 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Mitat | |
| Leveys | 647 mm |
| Korkeus | 445 mm |
| Syvyys | 219 mm |
| Paino | 5,53 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| HDMI-portti | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 20 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 55 Hz |