| Valmistaja | AG Neovo |
| Ultra HD | On |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 5,3 kg |
| Leveys | 659,7 mm |
| Korkeus | 390,9 mm |
| Syvyys | 49,3 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 28 tuumaa, 300 cd/m2, 5000:1, 3 ms, 160 astetta, 170 astetta |
| Koko | 28 tuumaa |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 5000:1 |
| Vasteaika | 3 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 3 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| USB 2.0 | On |
| HDMI-portti | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| DisplayPort | On |
| USB 3.0 | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 65 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 23 Hz |