| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Valmistaja | Neovo, AG Neovo |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 350 cd/m2, 3000:1, 6,5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 32 tuumaa, 16 700 000 väriä |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Vasteaika | 6,5 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Koko | 32 tuumaa |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Liitännät | |
| DisplayPort | On |
| Komponentti | On |
| HDMI-portti | On |
| S-Video | On |
| D-Sub | On |
| DVI-D | On |
| Virkistystaajuus | |
| Maksimi | 75 KHz |
| Minimi | 30 KHz |
| Kaiutin | |
| Teho | 10 W |
| Määrä | 2 kpl |
| VESA-kiinnitys | |
| Korkeus | 200 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |