| Valmistaja | AG Neovo |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 42 tuumaa, 400 cd/m2, 1000:1, 9 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 42 tuumaa |
| Kirkkaus | 400 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 9 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kosketusnäyttö | On |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 28,3 kg |
| Leveys | 985 mm |
| Korkeus | 578 mm |
| Syvyys | 131,8 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 12 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 150 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 50 Hz |