| Valmistaja | Antec |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 350 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 190 mm |
| Tyyppi | |
| Cube | On |
| Mitat | |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 460 mm |
| Syvyys | 365 mm |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |