| Valmistaja | Antec |
| Takuu | 3v |
| Teho | 380 W |
| Hiljainen | On |
| Tuulettimen koko | 80 mm |
| 80 PLUS Bronze -sertifikaatti | On |
| Hyötysuhde | 82 % |
| Mitat | |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 86 mm |
| Syvyys | 140 mm |
| Virrananto | |
| 3.3V | 20 A |
| 5V | 20 A |
| 12V1 | 17 A |
| 12V2 | 15 A |
| -12V | 0,8 A |
| 5Vsb | 2,5 A |
| Liittimet | |
| SATA -virta | 5 |
| 4 pin molex | 4 |
| 4 pin floppy | 1 kpl |
| 6 pin PCI-E | 1 kpl |
| 20+4 pin ATX | 1 kpl |
| 4+4 pin CPU | 1 kpl |