| Valmistaja | Antec |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 280 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 185 mm |
| Korkeus | 408 mm |
| Syvyys | 475,8 mm |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 7 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 3 |