| Valmistaja | Antec |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Leveys | 338 mm |
| Korkeus | 102 mm |
| Syvyys | 356 mm |
| Paino | 3 500 g |
| Tyyppi | |
| Desktop | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |