| Valmistaja | AOC |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| USB | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| USB 3.0 | On |
| Mitat | |
| Leveys | 847 mm |
| Korkeus | 587 mm |
| Syvyys | 266,45 mm |
| Paino | 11,8 kg |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 35 tuumaa, 300 cd/m2, 2000:1, 4 ms, 178 astetta, 178 astetta, 21:9 |
| Koko | 35 tuumaa |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 2000:1 |
| Vasteaika | 4 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 440 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 70 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 24 Hz |
| Muotoilu | |
| Kaareva | On |