| Valmistaja | AOC |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 21,5 tuumaa, 54,6 cm, 200 cd/m2, 600:1, 5 ms, 160 astetta, 170 astetta, 20000000:1 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 21,5 tuumaa |
| Halkaisija | 54,6 cm |
| Kirkkaus | 200 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 600:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 20000000:1 |
| Mitat | |
| Leveys | 509,5 mm |
| Korkeus | 381,1 mm |
| Syvyys | 190 mm |
| Paino | 2,55 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 20 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 50 Hz |