| Valmistaja | AOC |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Leveys | 741,88 mm |
| Korkeus | 659 mm |
| Syvyys | 171,2 mm |
| Paino | 11,55 kg |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 32 tuumaa, 81,28 cm, 300 cd/m2, 3000:1, 4 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 80000000:1 |
| Koko | 32 tuumaa |
| Halkaisija | 81,28 cm |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Vasteaika | 4 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 80000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 3 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 50 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 50 Hz |