| Valmistaja | Apple |
| GPS | On |
| Tuotekuvaus | Läppäritason tehoilla varustettu Apple iPad Pro 9.7” WiFi on monikäyttöinen mobiililaite viihde- ja työkäyttöön, ja kulkee näppärän kokonsa ansiosta vaikkapa käsilaukussa tai repussa sekä töihin että vapaa-ajan rientoihin. Apple iPad Pro toistaa leffat ja muun mediasisällön kirkkaana ja terävänä 9,7” MultiTouch Retina-näytöltä, ja iPad Pron hifi-kaiutin päästää äänimaailman todellakin oikeuksiinsa. Apple iPad Pro 9.7” pitää sisällään huipputehokkaan 64-bittisen A9X-sirun, joka mahdollistaa samat työtehon kuin oma toimistokoneesi. Huimasta suorituskyvystään huolimatta iPad Pro kestää kertalatauksella jopa 10 tuntia kovaa käyttöä. |
| Kategorian/tuotteen pagetitle | Huipputehokas Apple iPad Pro 32GB |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Apple iPad Pro 9.7” WiFi on huipputehokas tabletti, joka ei kalpene tehoiltaan edes tietokoneiden rinnalla. Katso hinnat täältä. |
| Liitettävyys | |
| WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
| Versio | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | v. 4.2 |
| Kamera | |
| Tarkkuus | 12 Mpx |
| Lisätieto | 1080p HD video recording (30 fps) |
| Akku | |
| Tyyppi | Li-polymer |
| Näyttö | |
| Koko | 7,9 tuumaa |
| Resoluutio | 2 048 x 1 536 px |
| Resoluutio (leveys) | 2 048 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 536 px |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 32 Gt |
| Mitat | |
| Paino | 444 g |
| Pituus | 240 mm |
| Paksuus | 6,1 mm |
| Käyttöjärjestelmä | |
| iOS | On |