| Mediatoistinominaisuudet | On |
| Tuotekuvaus | Apple TV 4K tuo sarjat, leffat, urheilun ja paljon muuta viihdettä omaan olohuoneeseesi aivan uudenlaisella kirkkaudella ja terävyydellä. Apple TV 4K nokittaa kuvanlaadussa Full HD:hen verrattuna nelinkertaisella määrällä pikseleitä, ja HDR-teknologian ansiosta myös Apple TV 4K:n värimaailma on aivan omaa luokkaansa. YouTube, Netflix, iTunes ja monet muut viihdesovellukset takaavat, että sinulla on aina jotakin katseltavaa, Apple TV:n älykkäiden ilmoitusten ansiosta et missaa yhtäkään jaksoa suosikkisarjastasi tai oman lempijoukkueesi matsia. Tutustu TV:n uuteen aikakauteen Apple TV 4K:n parissa. |
| Kategorian/tuotteen pagetitle | Apple TV 4K 32GB, mediatoistin |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Apple TV 4K tuo parhaiden viihdesovellusten hittisisällön kotiisi ennennäkemättömällä kuvanlaadulla. Löydä tarjoukset Hintaseurannasta. |
| Verkko-ominaisuudet | |
| WLAN | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 98 mm |
| Korkeus | 35 mm |
| Syvyys | 98 mm |
| Paino | 0,425 kg |
| Liitännät | |
| RJ-45 | On |
| HDMI-lähtö | On |
| Väri | |
| Musta | On |
| Ääni | |
| Dolby Digital | On |
| Dolby Digital Plus | On |
| Tuetut formaatit | |
| MP3 | On |