| Valmistaja | Asus |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 23,8 tuumaa, 60,5 cm, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 100000000:1 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 23,8 tuumaa |
| Halkaisija | 60,5 cm |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 100000000:1 |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 5,8 kg |
| Leveys | 562 mm |
| Korkeus | 362 mm |
| Syvyys | 211 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| USB 2.0 | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| DVI | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 22,97 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 49 Hz |