| Valmistaja | Asus |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 2 500 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 69 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 5 lkm |
| Rulla | On |