| Valmistaja | Asus |
| Tuotekuvaus | Korkearesoluutioinen, monta huonetta kattava langaton musiikkisoitin, joka tukee Spotifya ja monia muita Internetin huippumusiikkipalveluita |
| Mitat | |
| Leveys | 59,5 mm |
| Korkeus | 15 mm |
| Syvyys | 90 mm |
| Paino | 65 g |
| Liitännät | |
| S/PDIF | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Ominaisuudet | |
| WiFi | On |