| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Käyttöohje | Linkki |
| Muistipaikat | |
| Tyyppi | DDR4 |
| Muistien siirtokyky | 2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory Gt/s |
| Maksimi muistikapasiteetti | 32 Gt |
| Dual Channel | On |
| Lukumäärä | 2 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 140 mm |
| Standardi | mini STX |
| Integroitu näytönohjain | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
| Liitäntä | |
| DVI-D | Ei |
| D-Sub | Ei |
| USB 2.0 | Ei |
| HDMI-portti | Ei |
| Line-in | Ei |
| RJ-45 | On |
| Line-out | Ei |
| PS/2 | On |
| MIC-in | On |
| DisplayPort | Ei |
| USB 3.0 | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| Nopeus | 10/100/1000 Mb/s |
| LAN | Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller(s) |
| Suoritinkanta | |
| Tuetut suoritinmallit | Build in Intel® for 6th Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® Processors |
| Socket 1151 | On |