| Valmistaja | Asus |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 5 000 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 72 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Syvyys | 123 mm |
| Paino | 110 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Windows ME | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Linux | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.7 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 3 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |