| GPS | On |
| Kategorian/tuotteen pagetitle | Asus ZenPad 10 10.1” 32 GB WiFi 4G |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Huokea Asus ZenPad 10 (Z300CL) on hyvä valinta niille, jotka eivät halua upottaa valtavasti rahaa hyvään tablettiin. Tämä on laitteen wifi + 4G -malli. |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth | v. Bluetooth V4.0 |
| Versio | Bluetooth V4.0 |
| 3G | On |
| WLAN | v. WLAN802.11 b/g/n |
| USB | On |
| 4G | On |
| Kamera | |
| Tarkkuus | 5 Mpx |
| Lisätieto | autofocus |
| Suoritin | |
| Tyyppi | Intel® Atom™ x3-C3200 Quad-Core, 64bit |
| Näyttö | |
| Koko | 10,1 tuumaa |
| Muistikortinlukija | |
| Muistikortti | MicroSD 64 |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 32 Gt |
| Mitat | |
| Paino | 510 g |
| Pituus | 251,6 mm |
| Paksuus | 7,9 mm |
| Muisti | |
| Ram-muisti (Mt) | 2 000 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Android 5.0 | On |