| Valmistaja | Attitude |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Johdon pituus | 7 m |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 16 Ohm |
| Herkkyys | 111 dB |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Sisääntuloteho Max | 20 mW |
| Kuulokeliitäntä (6.4mm) | On |
| Särö | 4% |
| Mikrofoni | |
| Kuulokeliitäntä (USB) | On |