| Valmistaja | attitude one |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 485 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Syvyys | 165 mm |
| Paino | 700 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |