| Valmistaja | Auna |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Kuulokkeet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 235 mm |
| Korkeus | 175 mm |
| Syvyys | 130 mm |
| Paino | 2,2 kg |
| Ominaisuudet | |
| Kaiutin | 2 kpl |
| Määrä | 2 kpl |
| WiFi | On |
| Liitännät | |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Väri | |
| Musta | On |
| Äänenkäsittely | |
| MP3 | On |
| WMA | On |
| Viritin | |
| FM | On |