| Valmistaja | BakkerElkhuizen, Bakker & Elkhuizen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 1 600 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 81 mm |
| Korkeus | 56 mm |
| Syvyys | 45 mm |
| Paino | 85 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Rulla | On |