| Valmistaja | Beko |
| Ajastin | On |
| Lapsilukko | On |
| Kapasiteetti | 7 kg |
| Energialuokka | A++ EU |
| Äänenvoimakkuus | 65 db |
| Pikaohjelma | On |
| Merkkiääni | On |
| Jäähdytysvaihe | On |
| Rypistymisenesto-ohjelma | On |
| Vaihdettava ovenavaussuunta | On |
| Ohjelmavaiheen näyttö | On |
| Villaohjelma | On |
| Raikastusohjelma | On |
| Hellävarainen-toiminto | On |
| Silkkiohjelma | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Elektroninen ohjelmavalitsin | On |
| Symbolinäyttö | On |
| Edestätäytettävä | On - |
| Energiankulutus (kWh/kuivaus) | 1,68 |
| Viivästetty käynnistys | On |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 54 cm |
| Paino | 49 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |
| Rumpu | |
| Rummun tilavuus | 102 l |