| Valmistaja | Beko |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 185 cm |
| Syvyys | 65 cm |
| Paino | 76 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 375 l |
| Tilavuus | 375 l |
| Energialuokka | A+ |
| Äänenvoimakkuus | 41 db |
| Energiankulutus | 168 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |