| Valmistaja | Benq |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 4,2 kg |
| Leveys | 522,15 mm |
| Korkeus | 414 mm |
| Syvyys | 183,94 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 22 tuumaa, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 160 astetta, 170 astetta |
| Koko | 22 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 680 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 050 px |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 26 W |