| Valmistaja | Benq |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 23,8 tuumaa, 250 cd/m2, 1000:1, 14 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 23,8 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 14 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 3,35 kg |
| Leveys | 540,2 mm |
| Korkeus | 495 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 0,5 W |