| Valmistaja | Benq |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 24 tuumaa, 250 cd/m2, 1000:1, 1 ms, 160 astetta, 170 astetta, 12000000:1 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 24 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 1 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 12000000:1 |
| Mitat | |
| Paino | 5,2 kg |
| Korkeus | 502 mm |
| Syvyys | 213 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDMI-portti | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 40 W |