| Valmistaja | Blaupunkt |
| Mikrofoni | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaukosäädin | On |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Ominaisuudet | |
| USB | On |
| Radio (Fm) | On |
| Kaiutin | 2 kpl |
| Määrä | 2 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 210 mm |
| Korkeus | 317 mm |
| Syvyys | 268 mm |
| Väri | |
| Musta | On |
| Tuetut formaatit | |
| CD | On |
| Kaiuttimet | |
| Teho per kanava | 25 W |
| Kaiutinjärjestelmä | 2.0 |
| Teho yhteensä | 50 W |
| Toisto | |
| MP3 | On |
| CD-R/CD-RW | On |
| Viritin | |
| FM | On |