| Valmistaja | Bompani |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 159 cm |
| Syvyys | 65 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Jääkaappi | 240 l, 3 kpl, 2 kpl, Pullohylly |
| Tilavuus | 240 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 2 kpl |
| Pullohylly | On |
| Pakastin | 30 l, 2 kg/24h |
| Pakastuskapasiteetti | 2 kg/24h |
| Energialuokka | A++ |
| Äänenvoimakkuus | 37 db |
| No-Frost | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Lasihyllyt | On |
| Läpinäkyvät laatikot | On |