| Valmistaja | Bosch |
| Iskuluku | 51 000 min-1 |
| Säädettava kierrosluku | On |
| Momentin säätö | On |
| Maksimi vääntö | 7,8 Nm |
| Poraistukan koko | 13 mm |
| Pikaistukka | On |
| Akun jännite | 230 V |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Teho | 1 300 W |
| Nopeus | 3 000 rpm |
| Mitat | |
| Pituus | 390 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Paino | 2,85 kg |