| Valmistaja | Bosch |
| Mitat | |
| Leveys | 91 cm |
| Korkeus | 176 cm |
| Syvyys | 73 cm |
| Paino | 131 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Väri | |
| Musta | On |
| Ominaisuudet | |
| Jääkaappi | 375 l, 4 kpl, 3 kpl |
| Tilavuus | 375 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 3 kpl |
| Pakastin | 202 l, Muovilaatikot, 5 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 5 kpl |
| Energialuokka | A++ |
| Äänenvoimakkuus | 43 db |
| Energiankulutus | 385 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Lasihyllyt | On |
| Läpinäkyvät laatikot | On |
| Säädettävät jalat | On |