| Valmistaja | Bosch |
| Mitat | |
| Leveys | 56 cm |
| Korkeus | 140 cm |
| Syvyys | 55 cm |
| Paino | 51 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 247 l, 6 kpl, 1 kpl |
| Tilavuus | 247 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
| Äänenvoimakkuus | 33 db |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |