| Valmistaja | Bosch |
| Mitat | |
| Leveys | 12 cm |
| Korkeus | 16 cm |
| Syvyys | 31 cm |
| Paino | 2 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 400 W |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Vesisäiliön tilavuus | 400 ml |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Johdon pituus | 2,5 m |
| Höyrysuihku | 200 g/min |
| Pystyhöyrytys | On |
| Kosteutussuihku | On |