| Valmistaja | Braun, Oral-B |
| Ajastin | On |
| Harjausnopeus | 48 800 kierrosta/min |
| Harjauspäitä mukana | 5 kpl |
| Tuotekuvaus | Sähköhammasharja mielletään edelleen laiskan työkaluksi. Se ei voisi olla kauempana totuudesta. Sähköhammasharja on hampaitaan arvostavan ihmisen väline, sillä se jaksaa jynssätä ne vaikeatkin kohdat väsymättä. Braun Oral-B Pro 7000 -sähköhammasharjassa on viisi eri asetusta päivittäisen suuhygienian hoitoon. Se myös opastaa kaikkien hammasneljännesten putsaamisessa muun muassa näyttämällä harjausajan ja piippaamalla, jos harjaamisen meinaa jättää kesken liian aikaisin. Braun Oral-B Pro 7000:ssa on myös paineentunnistin, jotta harjaa ei paina liian lujaa vasten hampaita. Bluetooth-yhteyden avulla laite seuraa tuloksia ja mukauttaa harjausta käyttötapojesi mukaan. Paketissa on mukana viisi vaihtoharjaa ja matkakotelo. |
| Kategorian/tuotteen pagetitle | Braun Oral-B Pro 7000 sähköhammasharja |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Braun Oral-B Pro 7000 sähköhammasharjassa on viisi harjausasetusta, Bluetooth, paineentunnistin sekä merkkiääni, jotta harjausta ei lopeta liian aikaisin. |
| Mitat | |
| Leveys | 14 cm |
| Korkeus | 25 cm |
| Syvyys | 11 cm |
| Paino | 850 g |