| Takuu | 24kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mustesuihku | On |
| Monitoimitulostin | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 151 mm |
| Syvyys | 341 mm |
| Paino | 7,2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 12 sivua/min |
| Väri | 6 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 50 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 3 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 19 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Skannausominaisuudet | |
| Optinen tarkkuus | 1200x2400 dpi |