| Valmistaja | Brother |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 151 mm |
| Syvyys | 341 mm |
| Paino | 6,6 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 12 sivua/min |
| Väri | 10 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 50 arkkia |
| Skannausominaisuudet | |
| Interpoloidut | 19200x19200 dpi |
| Optinen tarkkuus | 1200x1200 dpi |
| Skannaus USB-massamuistille | On |
| Skannaus FTP:lle | On |
| Optinen tekstintunnistus (OCR) | On |
| Skannaus sähköpostiin | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Kopiointinopeus (mv) max | 12 kopiota/min |
| Kopiointinopeus (väri) | 10 kopiota/min |
| Tarkkuus | 1200x1200 dpi |