| Valmistaja | Brother |
| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Mitat | |
| Leveys | 398 mm |
| Korkeus | 272 mm |
| Syvyys | 410 mm |
| Paino | 10,3 kg |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 42 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,6 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 5,1 |
| Virrankäyttö (huippu) | 1 104 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |