| Valmistaja | Brother |
| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Mitat | |
| Leveys | 398 mm |
| Korkeus | 272 mm |
| Syvyys | 410 mm |
| Paino | 10,3 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 30 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |