| Valmistaja | Brother |
| Liitännät | |
| WLAN | On |
| USB 2.0 | On |
| Mitat | |
| Pituus | 525 mm |
| Leveys | 308 mm |
| Korkeus | 407 mm |
| Paino | 0,44 kg |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Tarkkuus | |
| Optinen tarkkuus | 600 x 600 dpi |
| Nopeus | |
| Skannausnopeus (värit) | 7,5 |