| Mustavalko | On |
| Laser | On |
| Tulostustekniikka | monochrome laser |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Valmistaja | brother |
| Paperinkäsittely | |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 100 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Paperikapasiteetti | 150 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Mitat | |
| Leveys | 340 mm |
| Korkeus | 189 mm |
| Syvyys | 238 mm |
| Paino | 5,2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 21 sivua/min |