| Väri | On |
| Mustesuihku | On |
| Tulostustekniikka | väri LED tulostus |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| LCD-näyttö | On |
| Prosessori | 333 mhz |
| Takuu | 36kk |
| Valmistaja | Brother |
| Paperinkäsittely | |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 100 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (huippu) | 380 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 5,5 |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 60 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Linux | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows 98 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Liitettävyys | |
| Ethernet | On |
| USB | On |
| WLAN | On |
| Muisti | |
| Enimmäismäärä | 128 Mt |
| Vakio | 128 Mt |
| Mitat | |
| Leveys | 410 mm |
| Korkeus | 240 mm |
| Syvyys | 465 mm |
| Paino | 18,1 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 22 sivua/min |