| Valmistaja | Brother |
| Laser | On |
| Mitat | |
| Leveys | 356 mm |
| Korkeus | 183 mm |
| Syvyys | 360 mm |
| Paino | 7,2 kg |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 48 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 5,7 |
| Virrankäyttö (huippu) | 1 104 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,03 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |